PROFİL

Sefa Koltuk yaşam ve çalışma alanlarının kalitesini öne çıkaran modern ve sürdürülebilir bir yaşam tarzı sunar.
Tasarım, mimari ve sanatın birleştiği noktada, lüksün çağdaş bir tonuyla aşılanmış şiirsel bir sadelik tavrıyla yeni ürünler geliştirmek, markanın nihai tavrını oluşturuyor. Sefa Koltuk, modern ve zarif bir tarz arayan herkese uygun, benzersiz bir üst düzey mobilya ve aksesuar koleksiyonu sergiliyor. Şirket 1998’de Zübeyir Ustanın sezgisinden doğdu. Küçük ölçekli zanaatkar atölyesi hızla büyüyen ve sanayileşen Zübeyir Usta, tasarım ürünlerinin sadece teknik olarak mükemmel olması gerektiğine değil, aynı zamanda gerçek tüketici ihtiyaçlarına da cevap vermesi gerektiğine ve aynı zamanda heyecan verici bir estetik sunması gerektiğine inanmaktadır. Sefa Koltuk cesur, açık fikirli ve benzersiz lüks koleksiyonlar yaratmak için zanaatkarlığı endüstriyel üretim teknikleriyle birleştirmenin avantajına inanır.

Sefa koltuk showroom

YAKLAŞIM

Sefa Koltuk kullanılan malzemelerin doğasına uygun doğal ürünler üretir. Hem kullanılan malzemelerin hem de işçiliğin karakteri, malzeme ve ürünlerin dokusuna özenle işlenir, böylece tasarımlar malzeme karakteriyle somutlaşır. Sefa Koltuk cesur ve yenilikçi olmaktan çekinmeden popüler kültürden veya kitsch tasarımlardan bağımsız olarak gelecekteki tasarımlarını şekillendirmek için kendini geliştiriyor.

Sefa Koltuk’un tasarımları, güncellenmiş tarzı ve kalitesiyle rakipleri arasında öne çıkmakta ve ustalık özelliklerinin yanında sanatsal yönleri de bulunmaktadır. Sefa Koltuk’un sanatsal yönünün ürünleriyle bağ kuranlar için ilham kaynağı olurken, tasarımları kullanıcının duygularına hitap ediyor. 

Sefa Koltuk tasarımlarında özgün yaklaşımına sadık kalarak akıllı bir tasarım süreci yürütür. Ürünleri hem bütünsel hem de detaylı bir şekilde incelendiğinde kullanıcılarına heyecan verici deneyimler sunmak için tasarımları ve kullandıkları malzeme çeşitliliği sayesinde çekici bir atmosfer oluşturuyor.

Koltuk Döşeme

USTALIK

Uzun bir gelenekten miras kalan zanaatkarca yaratma yeteneği ve detaylara gösterilen tavizsiz dikkat, Sefa Koltuk’u yüksek kaliteli Türk üretiminin simgesi haline getiriyor. Sefa Koltuk, kusursuz işlevsellik ve doğal güzelliğin form ve malzeme içinde birleştiği sıra dışı nesneler üretmeye odaklanıyor. Sefa Koltuk ürünleri, koleksiyondaki her bir ünitenin kişilik zarafet ve benzersizlik sağlamayı hedefleyerek özenle tasarladığı ve işlendiği her tür ve boyutta ortam için üretilmiştir. Zanaatkarlarımızın usta dokunuşları, kaliteli ve doğal malzemeler kullanarak, yaşam ve çalışma alanlarına tarz katarak idealleri olağanüstü deneyimlere ve nesnelere dönüştürüyor.

Sefa Koltuk - SEFA KOLTUK

Telif Hakkı © 2022 sefakoltuk.com.tr Her hakkı saklıdır.

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping
Add to cart